O čem tu kejháme?

K čemu jsou tyto stránky? 

Tento eshop prodává každoročně startovní čísla do charitativního závodu kačenek. Očíslované kačenky jsou pak v červnu hozeny do Vltavy, v cíli vyloveny a ty nejrychlejší vyhrávají svým majitelům ceny. Závody kačenek jsou v zahraničí oblíbenou formou sbírání peněz na charitativní účely. Rok 2020 se závod bohužel nejede. Byly jste solidární a přispěli jste do sbírky na podporu dětí s handicapem, služby raná péče.

Když chci přispět? Když se chci zapojit?

V letošním roce je sbírka již ukončena a uzavřena. Můžete se těšit na ročníky příští v roce 2021 anebo přispět na sbírková konta organizacím APLA JC a I MY.

Jak kačky pomáhají?

Z výtěžku celého závodu-sbírky jsou financovány výjezdy odborníků do rodin dětí s handicapem. Toto odborné poradenství, které probíhá přímo v rodinách, se jmenuje raná péče. Čím dříve se začne s dítětem pracovat, tím větší šance na nápravu jeho vývoje. Kačky mají za cíl vozit pomoc do rodin co nejdříve! Přejeme si, aby všechny děti a jejich rodiče mohly žít šťastnější život.

Logo PK zluta

Jak poznám, že jsou kačky dobře použity?

Kontrolu využití kaček za vás provádí každý rok Krajský úřad v Č. Budějovicích a finanční audit. Ale samozřejmě pokud se chcete přijet podívat do organizací, budete vítáni! Upřímně - vždy nás potěší, když máte zájem o naši práci, víme, že má  smysl a že ji děláme dobře.

Zajímá mě využití kaček víc

Podívejte se na stránky a  FB profily obou organizátorů a příjemců sbírky: APLA JC a I MY. Dočtete se více o jejich pomáhání.

Kdykoliv zavolejte či napište Kláře Csirkové na tel. 775 162 898  či klara@imypomahame.cz. 

Logo PK cernazluta

Kde si můžu zkontrolovat svou platbu? 

Klikněte si na odkaz sbírkového účtu a uvidíte všechny platby. Pokud platíte kartou přes GoPay, vaše platba přijde na sbírkový účet se zpožděním - se souhrnným přeposláním plateb z GoPay účtu.

Dostanu potvrzení o daru? 

Ano, jakmile objednáte kačkám podporu, zaplatíte, obdržíte na email potvrzení vaší platby a potvrzení o daru. Pokud v kalendářním roce darujete 1 000 Kč a více na charitativní účely (jako soukromá osoba) můžete si snížit základ daně ( na začátku nového roku dejte potvrzení vaší účetní). 

Logo PK cerna

Jsou mé údaje v bezpečí?

Chováme se zodpovědně a děláme pro to maximum! Vážíme si všech majitelů kaček a kachních partnerů, k vašim údajům se chováme obezřetně a nikomu dalšímu je neposkytujeme. Více na stránkách o Ochraně údajů.

Kdo sbírku organizuje, spravuje?

Pusť kačku je veřejná sbírka prostředků pro podporu dětí s handicapem a jejich rodin v Jihočeském kraji. Sbírka probíhá opakovaně každý rok od roku 2012. Prostředky se sbírají na transparentní účet, který zaštiťuje Nadace Petry a Petra Petrlíkových. Na konci června se pak prostředky rozdělí a čerpají pro služby v klientských rodinách. 

 Logo PK 3kacky

DĚKUJEME VÁM ZA DŮVĚRU ... a za to, že rádi KAČKY pustíte pro dobrou věc. 

 

  

 Pořadatelé  a příjemci sbírky

apla-logo-2logo nove I MY 150x150

 

Hlavní partneři

logo_cbudejovice_cervene     logo Nadace Petry a Petra Petrlíkových     nove_logo_400  

Tento projekt se koná pod záštitou primátora města České Budějovice Jiřího Svobody.

 

Za podporu dlouhodobě děkujeme

  igy    NF AVAST logoLogo HotelPalcátMetlife    apart hotel     u_obory     logo_sladovna_podklad_zelený   lipno-01logo rafting CB - kopie    JP@4xhopsarium shoptetcz_1396449888_280        male_divadlo             zoo-tabor_1     LOGO_RUDI     response now   image002kukutch_logo_png kudyznudy-RGB