Online prodej startuje 15. 5. 2020. Devátý ročník závodu proběhne 21. 6. 2020. Těšíme se na Vás! Káč

Veřejná sbírka

Účelem tohoto  "eshopu"  je prodej startovních čísel v rámci registrované veřejné sbírky Pusť kačku podle Zákona 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách. Oznámení o konání sbírky bylo přijato Krajským úřadem v Českých Budějovicích dne 10. 2. 2016 a splňuje náležitosti sbírky podle § 5 odst. 1 a 2 daného zákona. Tento úřad i kontroluje každoročně po závodu využití finančního výtěžku sbírky.

 

Nadace Petry a Petra Petrlíkových (SP. Zn. N 254 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích, IČ 03670643) je oficiálním organizátorem sbírky a zajišťuje, aby výtěžek sbírky mohl být rozdělen mezi dvě neziskové organizace APLA JC a I MY. Dle zákona totiž není totiž možné, aby sbírku organizovala jen jedna z pořádajících organizací (např. APLA JC) a o část výtěžku se rozdělila s druhou organizací (I MY, o.p.s.). Mezi Nadací Petry a Petra Petrlíkových (oficiální organizátor sbírky) a neziskovými organizacemi I MY a APLA JC (výkonní organizátoři sbírky) je uzavřena Smlouva o vzájemné spolupráci. Její celé znění si můžete přečíst zde.

 

Výkonnými organizátory (zodpovědnými za hladký a férový průběh sbírky i jejího hospodárného využití, ochranu os. údajů atd.), jsme dvě neziskové organizace: APLA Jižní Čechy a I MY. Jezdíme pomáhat do rodin dětí s postižením v Jihočeském kraji, našemu pomáhání o malé děti se říká raná péče

 

Startovní čísla kaček jsou vaše dary, věnované na sbírkové konto. Objednáním a následným zaplacením na sbírkové číslo účtu 2100918934/2010 vám náleží potvrzení o daru, které by vám mělo po zaplacení doplout na váš e-mail. V případě, že chcete potvrzení o daru, vyplňte v objednávce všechna kontaktní pole. V opačném případě stačí pro identifikaci výherní kačenky Váš e-mail, jméno a příjmení. Potvrzení o daru můžete předložit své účetní (mzdové účtárně) a pokud vaše dary neziskovým organizacím v kalendářním dosáhnou min. částky 1 000 Kč (fyzická osoba) či 2 000 Kč (právnická osoba), bude vám ponížen daňový základ. Účet je transparentní, všechny došlé dary si můžete zkontrolovat zde.

 

Děkujeme vám za pomoc a držíme palce, ať se vašim kačkám ve vlnách daří! V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na Lucii Hnojnovou, 731 166 295 (APLA JC) či Kláru Csirkovou, 775 162 898 (I MY) - hlavní organizátorky kachních závodů.